|E hënë, Shkurt 20, 2017

Shperthen pusi i gazit në Drenovë, ndotet zona 

Mallakastër – Nje pus nafte ne Drenove te Mallakastres ka patur nje shperthim dhe me pas ka rrjedhur gazi qe ka ndotur gjithe zonen. Pusi eshte ne pronesi te kompanise strim oil, pohojne burime informacioni  nga Mallakastra. Banoret ankohen per ajrin e rende  qe ka pushtuar zonen. Pusi ka shperthyer ne oret e para te mengjesit te sotem

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjashtë truke të stileve të rëndësishme të cilat mund t’i mësoni https://t.co/sQmp8Ay03k
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Provimi i matematikes , Malaj: Kush kapet me celular , perjashtohet.

      Tirane - 45 mijë maturantë do të hynë ditën e hënë në provimin e detyruar të Matematikës. Provimi fillon...

Close