|E premte, Shkurt 23, 2018

Shpërthimi në fabrikë gazi, vdesin 3 vetë . 

50862d360e6387cee5e1016764b5d36d_LMaqedoni – Një shpërthim në një fabrikë gazi i ka marrë jetën 3 përsonave. Shpërthimi ka ndodhur në Bogdanc të Maqedonisë pranë kufirit me Greqinë.

Nga shpërthimi kanë mbetur të plagosur edhe disa persona të tjerë. Raportohet se zjarrfikësja ka shkuar në vendngjarje dhe ka bërë të mundur shuarjen e flakëve. Nuk dihen ende shkaqet e shpërthimit.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tatuazhet trupore në modë

Jane rikthyer ne mode tatuazhet...

Close