|E diel, Gusht 20, 2017

Shpulla dhe shkelma, vajza rreh djalin në parking (video) 

Një skenë mjaft interesante është filmuar ditën e sotme në Prishtinë.

Një çift i ri ka pasur një zënkë të ëmbël ku ajo që tërheq vëmendjen është mënyra se si vajza e trajton djalin.

Kuptohet me përkëdheli ajo e kap për qafe, i gjuan me shuplaka, madje edhe tenton ta godasë me shkelma midis këmbëve të tij. Por në fund me sa duket fatmirësisht për djalin, gjithçka përfundon mirë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Aksidenti- Përplaset me shtyllën vdes 52 vjeçari

Fier: Aksident me vdekje ne vendin e quajtur "kthesa e Bocoves" ne Levan. Nje shtetas duke udheruar me nje mjet...

Close