|E shtunë, Janar 20, 2018

‘Shpuza’ e Instagramit (fotot) 

Kjo bukuroshe është njëra prej femrave më të ndjekura dhe më të pëlqyera në Instagram.

Emri i saj është Carinnha White dhe ajo njihet për linjat e saj, sidomos për të pasmet bombastike. Të pasmet e saj ajo gjithmonë i vë në pah.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Chanel krijon një parfum me emrin Esat Pasha , ish kryeministër shqiptar

Nëse keni menduar që një...

Close