|E shtunë, Nëntor 18, 2017

‘Shpuza’ e Instagramit (fotot) 

Kjo bukuroshe është njëra prej femrave më të ndjekura dhe më të pëlqyera në Instagram.

Emri i saj është Carinnha White dhe ajo njihet për linjat e saj, sidomos për të pasmet bombastike. Të pasmet e saj ajo gjithmonë i vë në pah.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ekspertët e PD-së: Nëse drafti kalon me këtë përmbajte, kryeministri kap drejtësinë

Tiranë - Ekspertët e PD-së për reformën në drejtësi, Enkelejd Alibeaj, Eduard Halimi, Ivi Kaso dhe Gazmend Bardhi ndodhen në...

Close