|E premte, Qershor 23, 2017

Shqiptari vendos 5 qind lekëshin në ekranin e kompjuterit, ndodh ‘mrekullia’ (video) 

Ky i ri shqiptar bën “mrekulli” me një 5 qind lekëshe. Ai e vendos kartmonedhën në ekranin e një kompjuteri dhe klikon diçka mbi tastierë.

Në ato momente shtohen dy kartëmonedha tjera të njëjta. Më pas, djali i merr të tria kartëmonedhat nga ekrani. Një veprim që të duket si një magji, madje të bën ta shohësh disa herë videon. E kush nuk do të donte ta dinte “hilenë” e këtij veprimi!

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sondazhi në Fier, PD merr rezultatin befasues, Gramoz Ruçi mbetet jashtë parlamentit https://t.co/RRS7FDI2Kd
11,396 people follow ALB365
Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rihanna sjellë koleksion diamantësh

Përveç që dikur Rihanna solli këngën ”Diamonds”, ajo tashmë ka gati dhe koleksionin e tyre më të ri. Duke pyetur...

Close