|E enjte, Prill 27, 2017

Shqiptari vendos 5 qind lekëshin në ekranin e kompjuterit, ndodh ‘mrekullia’ (video) 

Ky i ri shqiptar bën “mrekulli” me një 5 qind lekëshe. Ai e vendos kartmonedhën në ekranin e një kompjuteri dhe klikon diçka mbi tastierë.

Në ato momente shtohen dy kartëmonedha tjera të njëjta. Më pas, djali i merr të tria kartëmonedhat nga ekrani. Një veprim që të duket si një magji, madje të bën ta shohësh disa herë videon. E kush nuk do të donte ta dinte “hilenë” e këtij veprimi!

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Studimi/ Ekspertët – Jo HEC-e mbi Vjosē https://t.co/XEo2h4UHEt https://t.co/5vBJi0WkCJ
11,380 people follow ALB365
Twitter Pic Thrashie Twitter Pic angie201 Twitter Pic mcskinni Twitter Pic Lorensom Twitter Pic numba1_c Twitter Pic oliannka Twitter Pic woolies0 Twitter Pic gudnylar Twitter Pic berniesp Twitter Pic B_Happy_ Twitter Pic tijana92 Twitter Pic Shyma42 Twitter Pic AndrijaF Twitter Pic frog146 Twitter Pic suparuak Twitter Pic xodlvm13 Twitter Pic Shawncha Twitter Pic adrianol Twitter Pic karineso Twitter Pic soldier_
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Skizofrenizimi i socialistëve dhe fati i Blushit

Nga SOKOL SHAMETI - Prapa çdo fashizmi qëndron një revolucion i dështuar – V.Benjamin Vetëlargimi i Blushit nga Partia Socialiste...

Close