|E diel, Shkurt 25, 2018

Shqiptarja e parë që pozon për ‘Harper’s Bazaar’! (Foto) 

Ajo është një nga Miss-et Shqiptare që  famën e saj po e zgjeron përtej trojeve shqiptare.

Egla Harxhi ish-Miss Shqipëria 2007, tashmë e zhvendosur në Francë ka tërhequr vëmendje pas fotove të saj nudo.

Gjithashtu ajo është një nga femrat aktuviste të të drejtave të gruas deh lirisë seksuale. Egla ka folur hapur për biseksualitetin e saj dhe ka pohuar se të gjitha fotot e saj janë artistike.

E fundit nga modelja është kjo foto e publikuar nga prapaskenat e revistës prestigjoze ‘Harper’s Bazaar’. Egla është femra e parë që do të dalë në një revistë kaq të famshëm dhe me ndikim. / Gazeta Express/ 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nuk ke hapëse për shishen e verës? Hape me këpucë (video)

Ndoshta ndonjëherë keni qenë në...

Close