|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

Shqiptarja kapet lakuriq me një vajzë, shikoni çfarë bëjnë (fotot) 

Ish-Miss Shqipëria ka pozuar nudo në shtrat me një tjetër vajzë.

Egla Harxhi është diplomuar për arkitekturë dhe aktualisht ndodhet në Paris për të ndjekur ëndrrën e saj për t’u bërë aktore.

Ajo është një ndër vajzat që pozon shpesh nudo dhe nuk e ka aspak problem këtë gjë, madje kohë më parë ajo foli edhe për preferencat e saj seksuale.

Ajo shprehet se nuk i pëlqejnë kategorizimet dhe nuk e quan veten biseksuale apo gay por ka tërheqje të njëjtë si për femrat ashtu edhe për meshkujt.

Së fundmi ajo është shfaqur sërish krejtësisht e zhveshur, në shtrat me një femër tjetër. Fotoja është realizuar nga profesionisti Alexandre Alé de Basseville, i cili në një kompozim të ngjashëm fotografoi shumë vite më parë bukuroshen Melania Trump, sot Zonjë e Parë e Amerikës.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mister vdekja e shqiptares në Amsterdam

U bënë plot 18 vjet...

Close