|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Shtëpia 135 vjeçare, shikoni brenda (fotot) 

Brenda kësaj shtëpie 135 vjeçare, fshihet një pallat i tërë.

Për herë të parë pas ndërtimit të saj në vitin 1981 është shitur në vitin 1993 me një shumë prej 182,000 euro, ndërsa në vitin 2014 çmimi i saj në treg ishte rreth 1,000,000 euro, transmeton lajmi.net

Kjo shtëpi është 185 metra katrorë, brenda është e pajisur me mobile moderne dhe duket një pallat i vërtetë.

Nga jashtë duket një shtëpi e vjetër dhe e thjeshtë, por shikoni fotografitë brenda saj:

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policët grek në kufi tallin by… me pasaportën shqiptare, u vënë kryq.

Të paktën 60 shtetas shqiptarë janë kthyer ditët e fundit nga pala greke në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës. Sipas qytetarëve, pala greke u kërkon shuma të konsiderueshme parash,...

Close