|E mërkurë, Gusht 16, 2017

Shtëpia më mahnitëse në botë e ndërtuar në cep të shkëmbit (fotot) 

Nëse po kërkoni të shihni një shtëpi unike që ofron pamje spektakolare, atëherë kjo shtëpi trekëndëshe është ideale.

Shtëpia trekëndëshe në skajin e shkëmbit është thjeshtë mahnitëse, me dritare të cilat ofrojnë pamje të mrekullueshme.

Shtëpia u imagjinua nga arkitekti gjerman Matthias Arndt, si pjesë e sfidës mujore të kompanisë së tij, transmeton Gazeta Express.

Se si duket ajo nga brenda dhe jashtë, shikoni fotografitë më poshtë:

               

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
‘Kurban Bajrami’, Gruevski: Le të mbizotërojë vepra e mirë njerëzore.

Maqedoni - Kryeministri Nikolla Gruevski sot me rastin e Kurban Bajramin dërgoi urim deri te kryetari i Bashkësisë Fetare Islame...

Close