|E premte, Prill 28, 2017

Si ta karikoni celularin me qepë (video) 

Nëse nuk keni karikuesin me vete apo një prizë pranë, tanimë mund ta karikoni telefonin tuaj duke përdorur një qepë – dhe elektrolite, të cilat mund t’i gjeni në pijet energjike ose Getorade.

Një gjë e tillë realizohet përmes energjisë që gjenerohet nga procesi i elektrolizës.

Për ta karikuar smartphone-in tuaj, Apple ose Android ju duhet: një qepë e madhe, një kaçavidë, telefoni,kabllo e USB dhe pije energjike. Për më shumë shihni videon.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
PD – Makina e Shullazit hynë në doganë, Rama mashtron

Tiranë - PD e ka quajtur mashtrim, sqarimin e qeverisë në lidhje me denoncimin që bënë një ditë më parë se...

Close