|E hënë, Shkurt 27, 2017

Skandali – Mësuesja e shkollës fillore me foto e video pornografike (video+16) 

Një shkollë e tërë, përfshirë stafin pedagogjik dhe prindërit e nxënësve të mitur janë skandalizuar nga ajo që kanë mësuar disa ditë më parë. Ngjarja ka ndodhur në Shën Petërburg të Rusisë, ku një mësuese e një shkolle fillore është zbuluar se ka luajtur në filma pornografikë.

Vetë nxënësit kanë zbuluar atë që në të gjithë Rusinë është cilësuar si skandal dhe më pas kanë raportuar gjithçka tek prindërit e instancat më të larta, të cilat kanë kërkuar shkarkimin e mësueses nga puna.

Svetlana Topol , gjatë shfajësimit të saj është shprehur se ato video janë kryer gjatë vitit 2010 dhe 2011, kohë kur ajo ende nuk ishte bërë mësuese, por kjo nuk e ka shpëtuar nga pezullimi. Prindërit janë shprehur të shqetësuar ndërkohë që kanë kërkuar hetim edhe për pjesën tjetër të stafit./JOQ/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ngjela : Meta ti përgjigjet 5 pyetjeve .

Pse u largua Kryetari i Kuvendit kur degjoi vdekjen e Sokol Fekas? Ç’është kjo e ligë e madhe qe po...

Close