|E mërkurë, Korrik 26, 2017

SkANDALI – Modelet italiane pa brekë në event (fotot) 

Modelet italiane, Giulia Salemi dhe Dayane Mello ua kanë marrë mendtë të gjithëve në Festivalin e Filmit në Venedik, teksa ato janë tradhtuar bajagi keq nga veshjet e tyre.

Dy bukuroshet kishin zgjedhur fustane shumë seksi dhe të hapura, duke zbuluar edhe pjesë intime, pasi duket se kishin harruar të vishnin të brendshme. /Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Mënyra si rrini ulur në karrige tregon mbi personalitetin tuaj https://t.co/Dn0ekAcAvo https://t.co/WbGjgkN8kd
11,300 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ekzekutohet me silenciator tepelenasi, kishte ardhur nga Franca para 20 ditësh

Tiranë - Një person është ekzekutuar mbrëmjen e sotme me armë zjarri në rrugën “Nikoll Tupe” tek Njësia 5 në kryeqytet. Ngjarja...

Close