|Sunday, October 23, 2016
  • NA NDIQ NË

SkANDALI – Modelet italiane pa brekë në event (fotot) 

modelet_1473015486-372448

Modelet italiane, Giulia Salemi dhe Dayane Mello ua kanë marrë mendtë të gjithëve në Festivalin e Filmit në Venedik, teksa ato janë tradhtuar bajagi keq nga veshjet e tyre.

Dy bukuroshet kishin zgjedhur fustane shumë seksi dhe të hapura, duke zbuluar edhe pjesë intime, pasi duket se kishin harruar të vishnin të brendshme. /Express/

Add a Comment

%d bloggers like this: