|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Snapchat nxjerr në treg syzet me kamer 

Kompania që ka aplikacionin e famshëm mobile Snapchat së shpejti do të hedhë në treg syzet me kamera.

Syzet do të dalin në treg me një çmim prej 130 dollarësh dhe do të jenë në gjëndje të filmojnë video 30 sekondëshe informon BBC

Në një artikull të publikuar në Wall Street Journal të premten bashkëthemeluesi i kompanisë, 26 vjeçari Evan Spiegel shihet me syze me kamera të cilat janë filmuar nga fotografi i njohur Karl Lagerfeld

_91365929_1-1_91365567_whatsubject

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Moti me akull anulon disa fluturime në aeroport

Tiranë - Pista e Aeroportit 'Nënë Tereza' ka qënë e mbuluar nga bora e akulli e si pasoje disa fluturime janë anuluar Dëbora që ka rënë në Tiranë ka shkaktuar...

Close