|E diel, Dhjetor 17, 2017

Sokol Feka i lidhur me Bandën e Fierit dhe “Grupin Kokaina”. 

156487Tiranë – Sokol Feka, piloti që mbeti i vdekur teksa drejtonte nga Maroku në Spanjë helikopterin ushtarak të mbushur me 1 ton drogë, ka lidhje shoqërore dhe miqësi me emra të njohur të botës së krimit,përfshirë këtu anëtarë të një grupimi të fuqishëm në qytetin e Fierit. Gazeta “Shqiptarja.com” mëson nga Shërbimi Informativ Ushtarak se majori Sokol Feka është kunat me shtetasin Arben Gishto nga Fieri, i cili rezulton i proceduar penalisht në Itali në një rrjet të madh të trafikimit të Kokainës, rrjet në të cilin janë përfshirë dhe emra të njohur, të arrestuar së fundmi nga Prokuroria e Krimeve të Rënda gjatë operacionit të koduar “Xibraku”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Hyn në fuqi paketa e re fiskale .

Tiranë - Paketa fiskale për vitin 2015...

Close