|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Soni nuk e fal Ardit Gjebrenë 

Një situatë interesante dhe disi e sikletshme është krijuar mbrëmë te “E diela shqiptare” ku si këngëtare të ftuar Arditi pati Soni Malajn.

Duke qenë ata njihen prej vitesh Arditi ka zbuluar se gjëja që Soni nuk duron aspak është sjellja e pahijshme në tavolinë.

Prandaj në një darkë të inskenuar Arditi ka filluar të hajë me duar gjë që ka nervozuar shumë Soni Malajn e cila bërtiste dhe i thoshte të mos e bënte këtë gjë sepse nuk arrinte dot ta duronte.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Protesta për mediat, policia përdor plumba gome, SHBA-BE dënojnë ngjarjen

Turqi - Policia turke ka përdorur plumba prej gome, gaz lotësjellës dhe ujë me presion për të shpërndarë një grup prej afro 500 protestuesish të cilët kundërshtojnë mbylljen e një...

Close