|E diel, Tetor 22, 2017

Soni nuk e fal Ardit Gjebrenë 

Një situatë interesante dhe disi e sikletshme është krijuar mbrëmë te “E diela shqiptare” ku si këngëtare të ftuar Arditi pati Soni Malajn.

Duke qenë ata njihen prej vitesh Arditi ka zbuluar se gjëja që Soni nuk duron aspak është sjellja e pahijshme në tavolinë.

Prandaj në një darkë të inskenuar Arditi ka filluar të hajë me duar gjë që ka nervozuar shumë Soni Malajn e cila bërtiste dhe i thoshte të mos e bënte këtë gjë sepse nuk arrinte dot ta duronte.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Festa e Kurban Bajramit, deputetja e PS Rista – Nuk është arma ajo që zgjidh çështjet (foto e video)

Fier - Festa e Kurban Bajramit është festuar edhe në Fier. Në xhaminë qëndrore politika edhe këtë vit urimet për...

Close