|E premte, Tetor 20, 2017

Sot shorteum i Championsit. 

championsSot do të hidhet shorti për fazën e 16 të finales në Ligën e Kampionëve.

Skuadrat e kualifikuara për në rrethin e parë eliminues në Ligën e Kampionëve sot do të mësojnë kundërshtarët e tyre.

Në Zvicër nga ora 12 do të hidhet shorti për fazën e radhës të Championsit, me skuadrat e ndara në dy vazo.

Juventusi dhe Manchester City gjenden në vazon e dytë dhe skuadrat nga vazoja e parë do të donin t’iu iknin këtyre dy skuadrave.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Berisha – Rama kundërshtari i reformës në drejtësi

Tiranë - Ish kryeministri Sali  Berisha e cilëson “dramatike” situatën e sigurisë dhe bën thirrje “për revolucion dramatik paqësor për...

Close