|E martë, Qershor 27, 2017

Sozinë e Ramës mos e kërkoni në Angli: Ja ku e keni, kandidon në Fier! 

Një ditë më parë lajmi për sozinë e kryeministrit Rama, që ishte zbuluar në Britani, bëri bujë në mediat shqiptare.

Por nuk kemi pse të shkojmë deri në ishullin e largët për të gjetur sozinë e kryeministrit tonë, pasi mjafton të hapësh listën e kandidatëve për deputet të Partisë Kristian Demokrate në qarkun e Fierit, dhe  do të shohësh që ngjashmëria mes Ramës dhe avokatit Edmond Petraj është e jashtëzaqkonshme. Petraj ka qënë basketbollist me Apoloninë dhe kan lajtur basketboll kundër njëri – tjetrit

Petraj është i pari në listën e PKD-së në Fier.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja modeli i fletës së votimit

Ky do të jetë modeli i fletës së votimit për ditën e nesërme. Votuesi duhet të vendosë një shenjë në...

Close