|E mërkurë, Mars 29, 2017

Spanjollët me ‘frikë në palcë’, rezervojnë gjithë hotelin (fotot) 

Spanja ka rezervuar komplet hotelin, në Shkodër, për skuadrën e saj. Kurse, siguria përreth hotelit është e jashtëzakonshme

Ish-kampionët e botës dhe Evropës mbërritën të premten në mbrëmje në qytetin e Shkodrës, teksa u pritën nga dhjetëra tifozë shqiptarë, të cilët mendonin se mund të bënin foto me yjet e Spanjës.

Megjithatë, kjo ishte e pamundur, pasi forcat e rendit kishin rrethuar “Grand Hotel Europën”, duke mos lënë askush që t’u afrohej spanjollëve.

Sapo autobusi ndaloi, lojtarët zbritën një nga një, por vetëm tre prej tyre u dalluan mbi të gjithë. Andres Iniesta, Alvaro Morata dhe Diego Costa ishin të vetmit që buzëqeshën pas thirrjeve të vazhdueshme të tifozëve shqiptarë.

Yjet e tjerë të Spanjës, përfshi mbrojtësit Pique dhe Ramos, u futën menjëherë në hotel me një pamje tepër serioze, shkruan Panorama Sport.

Për të pasur gjithçka nën kontroll, mësohet se Federata e Futbollit të Spanjës ka rezervuar gjithë hotelin. Gazeta zbulon se kostoja për dy net ka shkuar 130 mijë euro.

 Edhe dje gjatë paradites ishte thuajse e pamundur që të afroheshe në hotelin ku janë akomoduar spanjollët.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: A janë kto 4 qarqet ku LSI pretendon të dal forcë e parë? https://t.co/zSpLnx5ed9 https://t.co/KXX6dZeWdr
4,194 people follow ALB365
Twitter Pic StolzNet Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Jo, Olldashi nuk qe model antiberishë.

Tiranë - Që prej ditës kur miqtë, bashkëpunëtorët dhe aleatët e tij politikë përkujtuan një vjetorin e ndarjes së dhimbshme...

Close