|E martë, Korrik 25, 2017

Stadiumi ‘Qemal Stafa’ stolis ‘vllanë Alush Noga’ në Patos (fotot) 

Stadiumi ‘Qemal Stafa’ e përmbylli kapitullin e tij dhe pjesët e padëmtuara të tij janë transferuar në bashkinë Patos për stadiumin e futbollit ‘Alush Noga’

Për krijimin e kushteve komode për sportdashësit e Qytetit të Patosit, në stadiumin “Alush Noga” , Bashkia Patos ka mundësuar vendosjen e 1650 stolave, ndërkohë që 300 të tjerë janë planifikuar të vendosen në ditët në vazhdim, përpara fillimit të sezonit të ri futbollistik 2016-2017.

Njëkohësisht, është përmirësuar infrastruktura hyrëse e stadiumit “Alush Noga”.

Ja edhe fotot

14322335_10157416030555655_3921988795424078300_n 14330152_10157416029995655_3798995168478349227_n 14355155_10157416029805655_2665526009923954851_n 14358670_10157416028730655_4806505528654898184_n 14358866_10157416028655655_1185542130537900607_n 14368620_10157416029900655_2093011525781246748_n

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ambasada italiane në Tiranë: Punë të mbarë President Ilir Meta https://t.co/27y7WmgWjv https://t.co/xN7eeqHf5t
11,309 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Gazeta gjermane – Mavraj ‘shefi’ i mbrojtjes së Hamburgut

Gazeta e njohur e qytetit të Hamburgut,”Elmshorner Nachrichten” , i ka kushtuar një artikull të veqantë dhe e ka vlerësuar...

Close