|E diel, Dhjetor 17, 2017

Stresi arratiset nga komisariati Nr 3 . 

10947357-782810931800879-8328537742918867956-nArkimed Lushaj i njohur dhe si Stresi është arratisur nga qelitë e Komisariatit numër 3, ku ishte ndaluar.

Mësohet se Stresi ishte arrestuar gjatë ditës së sotme sepse policia e kishte kapur me shkelje të rregullave të qarkullimit.

Burime policore thanë se Stresi është hedhur nga kati i 2’të i Komisatiatit numër 3 dhe në ndjekje të tij janë vënë forcat policore.

Në lidhje me këtë ngjarje, ka nisur hetimi ndaj disa efektivëve të policisë në lidhje me procedurat e arrestimit dhe mënyrës së shoqërimit të tij në qeli.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 23 vjeçarit, plagosi veten dhe pasagjerin teksa drejtonte makinën pa patentë

Mallakastër - Specialistët e Seksionit të Qarkullimit...

Close