|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Stresi tallet keq me Noizyn, më pas fshin postimin (foto) 

Dihet prej kohësh që dy reperët e njohur shqiptarë nuk i kanë punët mirë me njëri tjetrin.

Megjithëse u përfol për një ‘armëpushim’ mes tyre, reperi Stresi filloi sërish ‘luftën’.

Ai publikoi një foto të Noizyt me disa femra me mbishkrimin: “Femrat afrohen vet se ktej nga ne ka lek”. Stresi fillon të tallet me këtë foto duke thënë: “Burrat afrohen vetë deshët me thanë?”

Por mëinteresantja është se pak pak minutash ai e ka fshirë postimin. Tjetë bërë pishman vallë?

alb365/express

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja pija që shkatërron kolesterolin dhe djegë dhjamin

Kjo receta është shumë efektive në zvogëlimin e niveleve të kolesterolit, si dhe në djegien e dhjamit brenda një kohe shumë të shkurtë. Edhe doktorët kanë filluar t’i këshillojnë pacientët...

Close