|E diel, Qershor 25, 2017

Striptixh për futbollistin shqiptar, video përfundon në instagram 

Jurgen Gjasula, mesfushori shqiptar, ka tronditur Instgramin me një video të publikuar nga Las Vegas

Mesfushori i Greuther Furth, Jurgen Gjasula, ka vendosur t’i kalojë në Las Vegas pushimet verore.

Pas përfundimit të sezonit në Bundesligën e dytë në Gjermani, ai ka shkuar në SHBA ku është duke kaluar momente relaksuese mes miqve dhe femrave.

Diçka të tillë ai e tregon me anë të postimeve në rrjetin social Instagram. Për më shumë shikojeni videon. /Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
PS: Prokuroria të hetojë Nokën, Ristanin e Zenelin

Partia Socialiste ka përsëritur thirrjen ndaj Prokurorisë së Përgjithshme që të nisë hetimin e ish ministrit të Brendshëm Flamur Noka,...

Close