|E hënë, Shkurt 20, 2017

Studentia – Çfarë tha ministrja Nikolla kur i hodha salcën 

Studentja që i hodhi salcën ministres së Arsimit përshkoi sonte momentin e protestës ndaj Lindita Nikollës gjatë një interviste te Zona e Lirë e Arjan Canit. Ajo tha për herë të parë se cili ishte reagimi i ministres kur i hodhi salcën. “

“Bëri ouu”, tha Mirela.

“Në pak sekonda erdhën punonjësit e gardës dhe më tërhoqën zvarrë”, rrefeu Mirela Ruko. Ajo tregoi se pse ky moment nuk ishte filmuar.

“Personi që bëri filmimin e salcës iku menjëherë për shkak se duhej mbrojtur regjistrimi që të mos konfiskohej”, tha Ruko.

Ajo tha se nuk ka brerje ndërgjegje pasi ministrja ju hedh përditë mijëra studentëve gjëra më të rënda se sa salca.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Hackerat rusë krijojnë USB që djeg çdo pajisje elektronike

Rusi - Hackerat rusë kanë krijuar një USB që arrin të shkatërrojë dhe të djegë çdo pajisje elektronike me të...

Close