|E premte, Prill 28, 2017

Studentia – Çfarë tha ministrja Nikolla kur i hodha salcën 

Studentja që i hodhi salcën ministres së Arsimit përshkoi sonte momentin e protestës ndaj Lindita Nikollës gjatë një interviste te Zona e Lirë e Arjan Canit. Ajo tha për herë të parë se cili ishte reagimi i ministres kur i hodhi salcën. “

“Bëri ouu”, tha Mirela.

“Në pak sekonda erdhën punonjësit e gardës dhe më tërhoqën zvarrë”, rrefeu Mirela Ruko. Ajo tregoi se pse ky moment nuk ishte filmuar.

“Personi që bëri filmimin e salcës iku menjëherë për shkak se duhej mbrojtur regjistrimi që të mos konfiskohej”, tha Ruko.

Ajo tha se nuk ka brerje ndërgjegje pasi ministrja ju hedh përditë mijëra studentëve gjëra më të rënda se sa salca.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Foto hit në internet. Shfaqet në qiell harta e Shqipërisë dhe Skënderbeu https://t.co/jdtwSfeYdR https://t.co/ko8rMn0Pz3
11,371 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zayn Malik largohet nga grupi “One Direction” pas 5 vjetësh.

Këngëtari 22 vjeçar ka marrë vendimin për të hequr dorë nga banda e djemve, duke lënë kështu Niall Horan, Harry...

Close