|E premte, Prill 28, 2017

Studimi – Ja çfarë kërkojnë femrat shqiptare në faqet porno 

Website për të rritur, Pornhub ka treguar se çfarë kërkojnë gratë nga e gjithë bota dhe duket se britanezët ndizen seksualisht nga lesbiket, ndërkaq gratë shqiptare kërkojnë për “penis të madh”.

24% e të gjithë personave që shohin porno, janë gra dhe shijet e tyre ndryshojnë.Kategoria e ‘lesbikeve’ shikohet nga australianët, dhe amerikanët e mesëm dhe jugorë.

Gratë gjermane dhe turke pëlqejnë të shohin “seks adoleshentësh”, çeket preferojnë “seks shoqëror në mes vajzave” dhe ruset janë fanse të “seksit anal”, transmeton ORAinfo.

Duke qenë se Britania mban vendin e dytë për klikimin e faqes për të rritur, pjesë të ndryshme të vendit preferojnë kategori të ndryshme.

P.sh. Anglia preferon ‘seksin në mes njerëzve me ngjyrë të errët të lëkurës”, skocezet pëlqejnë “seksin shoqëror në mes të vajzave”, irlandezët verior preferojnë “seksin me gra që kanë fëmijë” dhe uellsianët klikojnë më shumë “seksin e adoleshentëve”.

Britanikët gjithashtu pëlqejnë seksin me dhunë, apo të lidhur, ku 33% të britanikëve kanë zgjedhur këtë kategori.

“Lesbiket” i pëlqejnë norvegjezët, francezët, portugezët, spanjollët, kroatët, italianët, grekët, zvicerianët, polakët.

“Seksin anal” e pëlqejnë rusët dhe kazakët.

“Penis i madh” është kategoria që kërkohet nga shqiptaret dhe ukrainasit.

“Seksin shoqëror të femrave” e pëlqejnë austriakët.

“Seksin e adoleshentëve” e pëlqejnë gjermanët.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vasili merr “timonin” e LSI-së https://t.co/fY6oPfP7p5 https://t.co/paWAt706pI
11,371 people follow ALB365
Twitter Pic Ismaelha Twitter Pic nopalli Twitter Pic PaulG121 Twitter Pic Thrashie Twitter Pic angie201 Twitter Pic mcskinni Twitter Pic numba1_c Twitter Pic oliannka Twitter Pic gudnylar Twitter Pic berniesp Twitter Pic tijana92 Twitter Pic Shyma42 Twitter Pic frog146 Twitter Pic suparuak Twitter Pic Shawncha Twitter Pic karineso Twitter Pic soldier_ Twitter Pic YzatisRo Twitter Pic GloriaBr Twitter Pic 0018b
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Reagon Rama – Dëshmia e penalitetit të Rroshit, e bardhë kur e kandiduam

Kryeministri Edi Rama publikoi një reagim të gjatë në faqen e Kryeministrisë në lidhje me dorëheqjen e kryetarit të Bashkisë...

Close