|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Studimi – Ja mosha kur e keni shijura seksin 

Revista Women’s Health ka publikuar përfundimet e një sondazhi me njerëz të moshave 50 dhe 60 vjeç, pra ndryshe, njerëz që i kanë kaluar disa dhjetëvjeçarë përvojë dhe dinë çfarë thonë, cila është mosha kur seksi është perfekt.

Dhe përgjigjja është 46 vjeçe. 

Pra, 20 vjeçarë apo 30 vjeçarë që ju duket sikur po kapni qiellin nuk keni kuptuar asgjë! Gjithashtu sondazhi ka zbuluar që kur plaken çiftet që kanë bërë rregullisht seks janë më të lumtur.

Ajo që ra në sy, ishte që shumica e të pyeturve janë përgjigjur që seksin më të mirë e kanë bërë me partnerin aktual.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ndërtoni një shtëpi të till me pak para (fotot)

Kur projektohen siç duhet, edhe shtëpitë më modeste mund të jenë një vend i përsosur për të jetuar, punuar dhe për të pasur momente romantike. Gazeta Express ka gjetur disa...

Close