|E enjte, Qershor 29, 2017

Studimi, shoferat e kamionit dhe juristët kryejnë sex te zjarrtë. 

sex-drive-man    Nëse mund të gjykohet sipas anketës të cilën e ka realizuar faqja australiane e internetit për njohje redhotpie.com. femrat pëlqejnë të bëjnë seks më tepër me një shofer kamioni apo autobusi sesa me informaticienin, operatorin televiziv apo kontabilistin.

Në anketë kanë marrë pjesë 17.000 persona.

Ç’është e vërteta, profesioni me të cilin merret mashkulli ka ndikim të madh në gustot dhe shprehitë e tij seksuale, si edhe në kënaqësitë në jetën seksuale.

Sipas anketës së bërë, madje 54.5 për qind e juristëve janë të kënaqur me jetën e tyre seksuale, ndërkaq pas tyre pasojnë punëtorët e transportit, përkatësisht shoferët e kamionëve dhe autobusëve, por edhe shitësit e pasurive të paluajtshme.

Përveç kësaj, meshkujt të cilët merren me këto profesione, kanë partnere për seks më shumë se meshkujt e profesioneve të tjera.

Madje anketimi dëshmoi se shoferët e kamionëve pëlqejnë tepër pëshpëritjet e “fjalëve të pista” gjatë marrëdhënies seksuale, ndërsa avokatët kanë prirje për të bërë eksperimente në seks.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
United mposht Chelsean

Stefan De Vrij pritet të transferohet në Premierligë gjatë verës Sipas asaj që raporton “Il Messaggero”, Manchester United është afër...

Close