|E shtunë, Shtator 23, 2017

Stuhi në rrjete sociale nga modelja Rosie Roff (fotot) 

Modele britanike, Rosie Roff, është bërë shumë shpejt e famshme. Edhe pse 28-vjeç, ajo tani ka nisur karrierën si modele të brendshmesh.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Toples nga Korfuzi (fotot)

Greqi - Toples jo vetëm në Shqipëri por edhe në Korfuz të Greqisë. Modeli dhe moderatori Klinton Zeqiraj i cili...

Close