|E mërkurë, Janar 24, 2018

Suarez : Ja pse e kafshova Chellinin ?! 

sua-500x300      Brazil – Edhe pse bëri xhiron e botës pamja e kafshimit të tij në qendërmbrojtësin italian Chiellini , Luis Suares “Kanibali” e vlerëson kafshimin si gjest normal që ndodh nëpër fushat e futbollit. Luis Suarez për mediat pas takimit u shpreh se : Këto situata ndodhin në fushën e futbollit , unë u godita me bërryl në fytyrë nga ai , veprim ky i cili më çmendi fare dhe nuk ka nevojë ta bëni të madhe këtë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Llalla: Askush nuk ka të drejtë të ndërhyjë në mënyrën se si hetohet çështja

Kryeprokurori Adriatik Llalla nuk ka...

Close