|E diel, Qershor 25, 2017

Suarez : Ja pse e kafshova Chellinin ?! 

sua-500x300      Brazil – Edhe pse bëri xhiron e botës pamja e kafshimit të tij në qendërmbrojtësin italian Chiellini , Luis Suares “Kanibali” e vlerëson kafshimin si gjest normal që ndodh nëpër fushat e futbollit. Luis Suarez për mediat pas takimit u shpreh se : Këto situata ndodhin në fushën e futbollit , unë u godita me bërryl në fytyrë nga ai , veprim ky i cili më çmendi fare dhe nuk ka nevojë ta bëni të madhe këtë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Më thuaj orën kur ke lindur të të them karakterin që ke

A keni lindur në mëngjes, pasdite apo në mbrëmje? Koha e saktë e lindjes flet shumë mbi karakterin… A keni...

Close