|E martë, Shtator 19, 2017

Sulm me kamion në xhaminë e Londrës (foto) 

Nga sulmi në Finsbury Park në Londër ka mbetur i vdekur një person dhe janë plagosur tetë nga radhët e besimtarëve myslimanë që ishin duek dalë nga xhamia në rrugën Seven Sisters pas faljeve të Ramazanit.

T

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia arreston 3 shtetas, njëri rrahu motrën dhe mbesën

Fier - Ushtroi dhunë fizike ndaj motrës dhe mbesës, arrestohet në flagrancë nga policia. Specialistët për krimet në Komisariatin e Policisë...

Close