|E premte, Qershor 23, 2017

Sulm me kamion në xhaminë e Londrës (foto) 

Nga sulmi në Finsbury Park në Londër ka mbetur i vdekur një person dhe janë plagosur tetë nga radhët e besimtarëve myslimanë që ishin duek dalë nga xhamia në rrugën Seven Sisters pas faljeve të Ramazanit.

T

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
ITUC : Dilni në protestën e PD-së, Rama refuzoi t'ju takojë.

Tiranë - Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Shqipërisë, drejtuar nga Gëzim Kalaja, do të mbështesë protestën e Partisë Demokratike,...

Close