|E shtunë, Korrik 22, 2017

Super Audi – Riparohet vet në rast përplasje 

Publikohen pamjet që shfaqin konceptin e makinës së re Audi.

Pamjet, e mrekullueshme tregojnë një superautomjet që nuk është parë më parë në rrugë.

Modeli është dizajnuar nga projektuesi Daniel Garcia, ku thuhet se riparohet vetë në rast përplasjeje, si dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike.

Nuk bëhet e ditur se nga çfarë materiali do të jetë i punuar ky automjet që duket mjaft i veçantë në rrugë.

Përveç pamjeve që janë publikuar, nuk është bërë i ditur asnjë detaj tjetër për këtë model të ri.

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Putin po ërkon një tjetër mandat https://t.co/pcTDX9klDc https://t.co/6mlQM4BPOt
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sali Berisha zbulon atentatorin me fotografi (fotot)

Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka zbuluar atentatorin Sael Sulaj, i cili kishte vrarë dy persona tek shkolla “11 janari”....

Close