|E hënë, Janar 23, 2017

Supermodelia bie në sfilatë (fotot) 

Edhe për modelet profesioniste të veshë këpucë me taka deri në 16 centimetra, është një mision i vështirë.

Kjo i ka ndodhur supermodeles Bella Hadid, në sfilaten e Michael Kros gjatës javës së modës, në Nju Jork.

Rrëzimi përpara syve të fotogarfëve dhe spektatorëve ka bërë që modelja të mbetej me gojë hapur por të ngrihej në pak minuta.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ditën police dhe natën modele https://t.co/mIChDx8fzR via @wwwalb365com
503 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
A do bëhemi bij të ligjit apo do ngelemi bij të Maliqit !

Nga VIRGJIL KULE - Fenomeni i percarjes e ka shoqeruar egzistencen e shqiptareve qe prej shekullit te 16-te e deri ne ditet tona. Sipas rastit dhe kohrave ajo ka qene...

Close