|E premte, Qershor 23, 2017

Sytjena mbi fanellë, këmishë. Trendi i sezonit (fotot) 

Fustanet me modele dhe materiale na rikujtojnë këmishët seksi të natës, ndërkaq pantallonat komode të mëndafshta na asociojnë në pjesën e poshtme të pizhameve, ndërkaq sytjenat dolën mbi këmishë dhe triko me fyt.

Ky trend mode i guxitshëm ka filluar bashkë me koleksionet SS16 në pistën e J.W. Andersonit dhe Dries Van Notenit, ndërkaq e kanë mirëpritur trenderet e prira për eksperimentime si p.sh. Taylor Tomasi Hill apo Chriselle Lim, transmeton Telegrafi.

Këtë sezon lozja me shtresat në fokus të veçantë, kombinohet me xhaketa dhe pallto njëkohësisht, funde midi plishi me farka, ndërkaq tani radhën e ka edhe kombinimi i sytjenave dhe “topave bustier” me pjesët e sipërme të rrobave.

Nëse keni guxim të mjaftueshëm, provojeni. Edhe ashtu veshja është vetëm një lojë.

_DRI0221

DRI0101

DRI0721-533x800

_DRI0039

how-come-everyones-wearing-their-bra-outside-their-top-1729708.640x0c

how-come-everyones-wearing-their-bra-outside-their-top-1729490.640x0c

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Na e kan fshehur, por ky çaj bën mrekullinë

Ky "çaj" në fakt është shumë i shijshëm dhe në mënyrë efikase e pastron trupin dhe organizmin e njeriut. Uthulla...

Close