|E hënë, Janar 23, 2017
Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Debati merr rrugën e Saliut

Nga PETRO KOÇI - Vihet re nje konsumim i pershpejtuar i imazhit te klases politike. Kjo nuk ndodh vetem per shkak te skandaleve te njepasnjeshme qe shperthejne per njerin apo...

Close