|E hënë, Nëntor 20, 2017

Tatuazhet trupore në modë 

Jane rikthyer ne mode tatuazhet trupore, pothuajese ne te gjithe trupin

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Banorët e Semanit protestojnë kundër TAP-it (foto e video)

Fier -  70 banorë të fshatit Seman dhe Kavaklli kanë protestuar mesditën e sotme pranë stacionit të pompimit që ndodhet...

Close