|E premte, Qershor 23, 2017

Tatuazhet trupore në modë 

Jane rikthyer ne mode tatuazhet trupore, pothuajese ne te gjithe trupin

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fieri dhe kryebashkiaku Baftjar Zeqaj .

    …jo më shumë se gjashtë kate i lartë ishte Fieri i 2004 {jo për arsye arkitektonike(!)}. Aty, kishte mbetur...

Close