|E shtunë, Janar 20, 2018

Tavarisha Karpushin në zyrën e Ruçit 

Ambasadori rus në Tiranë, Aleksandar Karpushin zhvilloi një takim me kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Takimi u zhvillua gjatë ditës së djeshme ndërsa ambasada ruse informon se gjatë bisedës u trajtuan çështje të ndryshme.

Ato lidhen me marrëdhëniet dypalëshe Rusi-Shqipëri, me theks të veçantë tek zhvillimi i mëtejshëm i shkëmbimeve ndërparlamentare.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama – Nanon e kam mik, më dërgoi sms

Pas falenderimit dhe ftesës që...

Close