|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Të rinj që bëjn ‘dush’ me paratë e tyre (fotot) 

Singapori është qyteti më i shtrenjtë në botë, por kjo duket se nuk është një problem për këta të rinj, llogaritë bankare të të cilëve janë të mbushura me para.

Duke shfaqur pasurinë e tyre ekstreme në llogarinë e tyre në Instagram, “Rich Kids of Singapore” (Fëmijët e Pasur të Singaporit), këta të rinj ilustrojnë aktivitetet e tyre të përditshme.

Një vajzë është parë e zhveshur në një shtrat e mbuluar me para, përderisa një tjetër vozitë një super-veturë tërësisht e zhveshur.

Në fotografitë e nxjerra nga llogaria e tyre në Instagram, më poshtë mund ta shihni jetën të cilën këta të rinj të Singaporit e bëjnë.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Messi dhe kush ka fituar Topin e Artë

Leo Messi është futbollisti që e ka fituar më së shumti trofeun e Topit të Artë. Leo Messi sonte ka fituar Topin e Artë, të 5’in në karrierë, diçka që...

Close