|E martë, Maj 30, 2017

Të rinj që bëjn ‘dush’ me paratë e tyre (fotot) 

Singapori është qyteti më i shtrenjtë në botë, por kjo duket se nuk është një problem për këta të rinj, llogaritë bankare të të cilëve janë të mbushura me para.

Duke shfaqur pasurinë e tyre ekstreme në llogarinë e tyre në Instagram, “Rich Kids of Singapore” (Fëmijët e Pasur të Singaporit), këta të rinj ilustrojnë aktivitetet e tyre të përditshme.

Një vajzë është parë e zhveshur në një shtrat e mbuluar me para, përderisa një tjetër vozitë një super-veturë tërësisht e zhveshur.

Në fotografitë e nxjerra nga llogaria e tyre në Instagram, më poshtë mund ta shihni jetën të cilën këta të rinj të Singaporit e bëjnë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: PD prezantonë kandidatët për deputet në Roskovec. (foto e video) https://t.co/C16swonsyr https://t.co/GiX01VQ8lS
11,292 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nano i shkruan Dylgjerit në “FB”: Këlyshit të qenit tim po ia vë emrin Edi!

Tiranë - Ish-kryetari i Partisë Socialiste dhe ish-kryeministri Fatos Nano ka “thumbuar” pasardhësin e tij Edi Rama, përmes një postimi...

Close