|E enjte, Qershor 29, 2017

Të sapomartuar foto me avionin ne Divjakë. 

88887_1    Lushnje – Në Divjakë, avioni “Piper Lance 2”, me të cilin u tentua trafikimi i lëndës narkotike drejt Italisë, është kthyer në një qendër pelegrinazhi nga vizitorë të shumtë, të cilët nuk humbasin rastin për të fiksuar një foto pranë tij.

Por përveç pushuesve të shumtë, avioni duket se po tërheq edhe çiftet e sapomartuara, të cilët duan diçka të veçantë në albumin e fotografive të dasmës. Ky çift është martuar këtë fundjavë, dhe ka zgjedhur pikërisht “avionin e drogës”, si vendin e përshtatshëm për të bërë foto.

Avioni “Piper Lance 2”, vazhdon të qëndrojë prej disa javësh në rërë, rreth 400 metra larg bregdetit, i rrethuar me një shirit ku shkruhet “ndal, skene krimi”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Aksidenti në autostradë, vdes vajza 5 vjeçe (fotot)

Mallakastër - Më datë 20.11.2015, ora 16:30, në autostradën Levan-Tepelenë, në afërsi të fshatit Fratar , Mallakastër. Automjeti  autoveturë tip...

Close