|E hënë, Shkurt 20, 2017

Të shtëna me armë në aeroportin Ataturk të Stambollit 

Autoritetet turke, të shtunën mbrëma kanë bllokuar automjetet që të hyjnë apo të dalin nga aeroporti kryesor i Stambollit, “Ataturk”, pasi policia kishte shtënë me armë kur një motoçikletë kishte refuzuar urdhrin për ndalim, ka raportuar CNN-i turk.

Një prej dy personave në motoçikletë është plagosur dhe i dyti është në kërkim nga policia, bën të ditur transmetuesi privat televiziv, transmeton Koha.net.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjashtë truke të stileve të rëndësishme të cilat mund t’i mësoni https://t.co/sQmp8Ay03k
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet drejtori i hipotekës dhe shoferi i tij. 3000 euro për 1 çertifikatë pronësie

Lushnje - Sektori per Krimin Ekonomiko Financiar, ne Drejtorine e Policise se Qarkut Fier, ne bashepunim me Prokurorine e Rrethit...

Close