|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Të shtëna në Levan pas një konflikti 

Fier – Të shtëna me armë janë raportuar mbrëmjen e sotme në Levan të Fierit, por fatmirësisht pa të plagosur apo viktima.

Forca të policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje. Zyrtarisht blutë nuk pranojnë se ka pasur të shtëna. Zyrtarishtë policia pohonë se ka qënë një konflikt mes disa personave në lagjen rome në Levan. Ata dhe disa tjer janë shoqëruar në ambiente të policisë e po meren në pyetje rreth ngjarjes.

alb365

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kapet një ton hashash, arrestohen 8 gra e 1 burr

Sarandë - Një sasi e konsiderueshme marijuane është sekuestruar nga policia e Sarandës në vendin e quajtur “Nënstacioni”. Informacionet paraprake bëjnë me dije se afro një ton drogë ishte depozituar...

Close