|E hënë, Shkurt 27, 2017

Teknologu i uzinës – Valvula ka qënë me probleme që në mëngjes 

Mallakaster – Një punonjësi i rafinerisë së naftës tha se ishte raportuar më parë për defektin e valvulës shpërthimi i së cilës ka shkaktuar dhe flakët që i morën jetën një punëtori dhe 6 të tjerë u plagosën.

Në një prononcim telefonik për News 24 ai tha se kishte pasur shok viktimën dhe po atë mëngjes kishte folur për problemin e valvulës që nuk kishte pësuar defekt. “ Në mëngjes folëm për valvulën. Diskutohej se nuk ka qene ne proces te mire pune. Një nga rezervuaret e naftës ka shpërthyer komplet që i ka marrë jetën dhe shokut tim “

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zjarr në qendrën e ndërtuar për azilantë (foto e video)

Gjermani - Një ndërtesë e programuar si  strehë për emigrantët në Gjermani u përfshi nga zjarri, gjë e cila është...

Close