|E martë, Janar 24, 2017

Telefoni e shpëtonë kur e qëllojnë me pistoletë 

Një burrë nga Afganistani ka shpëtuar gjallë dhe pa lëndime, pasi plumbi e ka qëlluar në telefon.

Nuk dihet se si ka ndodhur kjo ngjarje, ku Nokia 301 që është prodhuar para tri vitesh i ka dalë në mbrojtje viktimës, transmeton Telegrafi.

Në fotografitë e postuara në Twitter, nga kompania për prodhimin e telefonave, e shfaq plumbin e mbetur në pajisjen teknologjike.

Disa thonë se arma ka qenë shumë larg nga caku, përndryshe telefoni do të shkatërrohej dhe nuk do ta mbronte.

Në anën tjetër, disa pretendojnë se ky është një mashtrim nga Nokia, vetëm që t’i bëhet publicitet produkteve të veta, që të shiten më shumë në zona të luftës.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Tirana Bank pranon zhdukjen 150 mln lekëve nga llogaria e emigrantit https://t.co/3Hyxc4OdFd https://t.co/ZdCjyRMsZw
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohen 2 shtetas të shpallur në kërkim

Lushnje - Ndalohen dy shtetas të shpallur në kërkim policor. Nga Specilaistët për krimet në Komisariatin e Policisë Lushnjë,në vijim të Operacionit Policor “Surpriza”,u ndaluan shtetasit të shpallur në kërkim...

Close