|E shtunë, Shtator 23, 2017

Tenistja gjeti dashurinë në NBA (fotot) 

Tashmë është zyrtare, Caroline Wozniacki konfirmon lidhjen me basketbollistin amerikan të San Antonio Spurs, David Lee.

Tenistja daneze që tre vjet më parë u nda nga golfisti Rory McIlroy ka arritur të gjejë dashurinë e momentit dhe bëhet fjalë për shtatlartin e koshit të NBA.

Ajo postoi në Snapchat një foto me trëndafilat e dhuruar nga i dashuri i saj duke theksuar se është një femër me fat që ka njohur një njeri të tillë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Karlie Kloss – Pa vaditur , pa prashitur , marshalla sa qënka rritur (fotot)

Eva Longoria ndjehet si një 'shkurtabiqe' përballë Karlie Kloss. Supermodelja Karlie Kloss dhe Eva Longoria kanë qenë të pranishme në...

Close