|E hënë, Korrik 24, 2017

Tenori – Pasi kafshoi “parakolpin” , nisi “prapakolpin” (foto) 

Tenori i njohur shqiptar Ramë Lahaj dhe modelja Rina Bërdynaj ka disa muaj që janë në lidhje.

Çifti kanë treguar së fundmi se ndodhen së bashku në pushime, gjersa kanë publikuar fotografi në llogaritë e tyre në Instagram.

Së fundmi ka qenë Rina ajo që ka publikuar disa nga momentet intime që ka kaluar me të dashurin e saj, në një nga fotografitë tenori shfaqet duke i “kafshuar” të pasmet e të dashurës së tij.

Ata shihen shumë të lumtur, duke kaluar çaste shumë romantike pranë njëri tjetrit.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arreston dy shtetas https://t.co/fKf02G3jQq https://t.co/dyJg6F7JsN
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mbytet anija me klandestinë, 10 të vdekur

Vazhdon tragjedia e emigrantëve në ujrat turke. 10 vetë kanë humbur jetën ndërsa 43 të tjerë janë shpëtuar pasi një...

Close