|E hënë, Qershor 26, 2017

Tenton të bëjë sex live në spektakël (video) 

Bukuria e një femre mund tu marrë mendjen, aq sa edhe në një spektakël live, ju do të harroni se ku ndodheni dhe do të filloni të puthni partneren tuaj.

Kjo ka ndodhur në shown e famshëm britanik, ku gjatë kërcimit mashkulli harron se ku ndodhet dhe lëshohet mbi partneren e tij.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestime nga policia Fier https://t.co/rYwTXuYYUs https://t.co/yUT22mXZ0g
11,392 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha: Të ik Tahiri që të zbardhet e vërteta e përgjimeve

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se opozita do të kërkojë zbardhjen deri në fund të përgjimit që sipas...

Close