|E shtunë, Prill 29, 2017

Tenton të bëjë sex live në spektakël (video) 

Bukuria e një femre mund tu marrë mendjen, aq sa edhe në një spektakël live, ju do të harroni se ku ndodheni dhe do të filloni të puthni partneren tuaj.

Kjo ka ndodhur në shown e famshëm britanik, ku gjatë kërcimit mashkulli harron se ku ndodhet dhe lëshohet mbi partneren e tij.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 4 shtetas në 24 orë https://t.co/AA0DzA7XXN https://t.co/Pw4PqWuJsg
11,357 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Qindra qytetarë “rrethojnë” Qeverinë, me ta edhe Zaev (fotot)

Maqedoni - Vendimi  i Presidentit maqedonas, Gjorgje Ivanov, për të amnistuar politikanët e akuzuar ka shkaktuar menjëherë reagim qytetat. Me...

Close