|E hënë, Korrik 24, 2017

Tenton të vrasë me thikë, arrestohet 

Divjakë – Tenton të vrasë me thikë një shtetas, policia arreston në flagrancë autorin.

Në datën 18.06.2017, gjatë mbrëmjes, në vendin e quajtur “Tregu i fruta perimeve” Divjakë, shtetasi Kujtim Ymeri ka tentuar të vrasë me thikë duke e qëlluar 3 herë shtetasin N.S, 60 vjeç, banues në lagjen Nr 2 Divjakë.

Menjëherë në vendngjarje ka shkuar policia dhe falë veprimeve të shpejta bëri të mundur kapjen dhe arrestimin në flagrancë të autorit, shtetasit:

-Kujtim Ymeri, 38 vjeç, banues në fshatin Shën e Premte, Divjakë.

Shtetasi N.S pasi mori mjekim në Spitalin Rajonal Lushnje u largua për në banesë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale ” Vrasje me dashje e mbetur në tentativë” parashikuar nga Nenet 76 dhe 22 të Kodit Penal.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arreston dy shtetas https://t.co/fKf02G3jQq https://t.co/dyJg6F7JsN
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Atentat me pistoletë me silenciator gazetarit Artur Çani.

Tiranë - Artur Çani, një gazetar profesionist, njëherazi drejtuesi i emisionit investigativ “Kaktus”, i ka shpëtuar mrekullisht, mbrëmjen e djeshme,...

Close