|E hënë, Korrik 24, 2017

Termet ne Durres, deme s’ka. 

Durres – TermetLëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë sot në orëm 15:56 në qytetin e Durrësit. Epiqendra e tërmetit ka qenë në fshatin Hamalljt të Durrësit. Sipas raportimit të parë tërmeti ka qenë me magnitudë 3.5 shkalla riter dhe me thellësi 5 kilometra.
Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe në qytetin e Shijakut dhe në kryeqytet, edhe pse më të lehta.Nga të raportimet e para nga vendi i ngjarjes, nuk ka dëme materiale nga ky tërmet

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
ALARMI/ Terroristët po vijnë në Europë

Gazeta italiane Republika i ka kushtuar një artikull të veçantë rrezikut nga sulmet terroriste në gjithë Evropën. Terroristët po largohen...

Close