|E hënë, Dhjetor 11, 2017

E tha, e bëri. Erdhi nudo (foto +18) 

Ashtu si tha edhe e bëri, bukuroshja Ola Jordan ka realizuar së fundmi një set fotografik shumë bombastik.

Ajo ka pozuar për kalendarin e saj të ri, duke bërë foto në një plazh, shkruan DailyMail.

Ola shfaqet në shumicën e fotove nudo, duke i lënë pak vend imagjinatës. Shikoni këto foto të nxehta.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zihesh me gruan ? Ja çfarë i ndodh trupit tuaj

Grindesh, ngre zëri, ofendohesh dhe rri pa...

Close