|E hënë, Korrik 24, 2017

Thaçi picier. 

hashim thaci1  Prishtine – Misioni i Ri për kryeministrin në detyrë, Hashim Thaçi, do të thotë edhe të luash rolin e kuzhinierit.

Ai kësaj radhe i hyri rendit të gatimit, duke e sprovuar vetën kështu edhe në bërjen e picave.

E rolin e kuzhinierit Thaçi e demonstroi në restorantin e Ferizajt, Orchide.

“Pas një dite me shumë takime me qytetarë, e sprovova vetën edhe në pizza me ndihmën e kuzhinierëve të restoranit ferizajas Orchide. Kudo që udhëtoj në botë, ka kosovarë që e zotojnë profesionin e ndershëm të gatimit, bukëpjekes, hotelierisë! Misioni e Ri është t’i përforcojmë bizneset e vogla me Fondin e Punësimit. Unë jam këtu për ju”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Maj, muaji i modës, dasmave dhe bukurisë në Prishtinë (foto e video)

Për herë te parë në vend mbahet një panair i përmasave gjigande në qendër të Prishtinës, sheshi "Zahir Pajaziti, datë...

Close