|E diel, Nëntor 19, 2017

Tifozi tatuazh festimin e Cristianos në “Camp Nou” 

Një djalosh tifozë i zjarrtë i Cristianos ka bërë tatuazh në këmbë festimin e portugezit në “Camp Nou”.

Goli i bukur dhe festimi që bëri Cristiano Ronaldo në finale të Superkupës së Spanjës ndaj Barcelonës, ka gëzuar tej mase tifozët e “Los Blancos”, në veçanti ata të portugezit. I tillë është ky tifoz nga Argjentina, që ka bërë tatuazh festimin e portugezit në “Camp Nou”.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rista – Mbështesim PS, më shumë shtet, punësim, mirëqënie

Kandidatët për deputet të Partisë Socialiste për Qarkun Fier, Adelina Rista Ervin Bushi vijojnë takimet elektorale derë më derë, shtëpi...

Close