|E hënë, Janar 23, 2017

Top chanel – ‘Fiks Fare’ drejt ‘Fuck Fare’ 

Aq të emocionuar u dukën dy aktorët e ri të cilët u shfaqën premierë këtë të hënë në Top Channel, sa nga entuziazmi që vetë shprehën për shkak se ishin ata të zgjedhurit si prezantuesit e ri të Fiksit, nuk e kursyen një puthje në buzë!

Devi dhe Dori me t’u ulur në karriget e personalizuara të studios së re, nuk e zgjatën, por menjëherë dhuruan një skenë të denjë me puthje kinemaje.

Me të drejtë po flasin se nga ‘fiks fare’ duhet të thuhet ‘fuck fare’.

Shikoni fotot

devi-dori_1473100904-1564478 fiksi_1473100870-5016869

image_818

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Protestuesit – Komisionin e shpërndarjes së dëmshpërblimeve ta hetojë prokuroria (foto e video)

Fier - Banorët e Ferarsit protestojnë, komisionin e shpërndarjes së dëmshpërblimeve ta hetojë prokuroria Dhjetra familjarë të Ferrasit të njësisë administrative Levan kan protestuar mëngjesin e sotëm në hyrje të...

Close